Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare tehnica periodica centrala termica in municipiul Braila

Număr anunț
DA34616562
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Braila (CUI 20737415)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.563.542 RON
Data publicării
05.12.2023 11:24
Data finalizării
06.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.563.542 RON