Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla alba magnetica 200 x 120 cm

Număr anunț
DA34626086
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI (CUI 4701576)
Cod CPV
30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.346.218 RON
Data publicării
05.12.2023 11:24
Data finalizării
06.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.346.218 RON