Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA ALL SEASON 185/65R15 RIKEN

Număr anunț
DA34621666
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU FOCSANI (CUI 4297819)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
38.054.571 RON
Data publicării
05.12.2023 11:24
Data finalizării
06.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.054.571 RON