Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport cu sofer 3,5T, 8T,Inchiriere de utilaje si echipamente de lucrari- buldozer

Număr anunț
DA34612469
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STULPICANI (CUI 16093790)
Cod CPV
60183000-4 · Inchiriere de camionete cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.855.234 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
06.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.855.234 RON