Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet material tapiterie-transport public local

Număr anunț
DA34620034
Autoritate contractantă
Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
Cod CPV
19210000-1 · Tesaturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.846.468 RON
Data publicării
05.12.2023 11:24
Data finalizării
06.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.846.468 RON