Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuit geam termoizolant spart si montat geam 24 mm, Gradinita ,,Casuta cu pitici', Musetelului

Număr anunț
DA34608610
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Cod CPV
45441000-0 · Lucrari de montare de geamuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.697.054 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
06.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.697.054 RON