Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cravate matase

Număr anunț
DA34626556
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
Cod CPV
18423000-0 · Cravate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.387.054 RON
Data publicării
05.12.2023 11:24
Data finalizării
06.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.387.054 RON