Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu UTP CAT6 PNI U06 cu 4 perechi pentru internet 1 Gigabit si sisteme de supraveghere Rola 305m

Număr anunț
DA34615613
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.966.020 RON
Data publicării
05.12.2023 11:24
Data finalizării
06.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.966.020 RON