În evaluare
Anunț de participare
”Proiect tehnic și execuție, asistență tehnică din partea proiectantului, verificare proiect tehnic pentru realizarea investiției “REAMENAJARE STRADA GEORGE ENESCU”
- Număr anunț
- CN1092864
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.642.489,64 RON
- Data publicării
- 22.05.2026 15:06
- Termen limită
- 28.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1271752
Documente
Documentația de atribuire
- 01 Parte scrisa RSE.pdf.p7s
- 02 Deviz general V2 George Enescu.pdf.p7s
- 03 Esalonare costuri Grafic de realizare RSE.pdf.p7s
- 04 Fise tehnice RSE.pdf.p7s
- 05 Certificat de urbanism RSE.pdf.p7s
- 06 CU nou 69_07.02.2025 Reamenajare str. George Enescu (CU vechi 377_02.03.2022).pdf.p7s
- 06 Extras CF 136581.pdf.p7s
- 07 Avize si acorduri RSE.pdf.p7s
- 07 HCL nr 441_24.11.2022 aprobare docum TE faza SF_DALI.pdf.p7s
- 08 Studiu de circulatie RSE.pdf.p7s
- 09 Studiu geotehnic RSE.pdf.p7s
- 10 Studiu luminotehnic RSE.pdf.p7s
- 11 Expertiza tehnica RSE.pdf.p7s
- 20260521080902.pdf.p7s
- 20260521081041.pdf.p7s
- 20260521081135.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1271752.pdf
- PD 01 Arhitectura RSE.pdf.p7s
- PD 02 Drumuri RSE.pdf.p7s
- PD 03 Instalatii RSE.pdf.p7s
Clarificări & decizii (4)
Termen prelungit-
17.07.2026 13:07Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1092864.pdf
-
17.07.2026 13:04Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atasatRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
26.06.2026 23:52Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
26.06.2026 23:51Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1092864.pdf
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.