Ofertă acceptată Cumpărare directă

EASYTOUCH - Teste glicemie 50buc/cutie + Ace sterile universale, 100buc/cutie

Număr anunț
DA34617751
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
18.593.040 RON
Data publicării
05.12.2023 11:24
Data finalizării
06.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.593.040 RON