Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare cilindru

Număr anunț
DA34624635
Autoritate contractantă
ORASUL CAMPENI (CUI 4331112)
Cod CPV
30124500-9 · Accesorii pentru scaner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
10.584.586 RON
Data publicării
05.12.2023 11:24
Data finalizării
06.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.584.586 RON