Ofertă acceptată Cumpărare directă

intretinere drumuri laterale Com. Brancovenesti

Număr anunț
DA34608368
Autoritate contractantă
COMUNA BRINCOVENESTI (CUI 4591465)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.102.877 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
06.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.102.877 RON