Atribuită Anunț de participare

Set electrocauter

Număr anunț
SCN1029045
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
DOICEMED SRL (CUI 35294022)
Cod CPV
33161000-6 · Instalatie de electrochirurgie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.503,17 RON
Valoare atribuită
37.502 RON
Data publicării
28.11.2018 07:43
Anunț de atribuire
SCNA1010013
Termen limită
10.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1033340

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DOICEMED SRL CUI RO 35294022

Valoare atribuită

37.502 RON

din 37.503,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.