Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet centrala telefonica cloud

Număr anunț
DA34626404
Autoritate contractantă
Comuna Catina (Primaria comunei Catina) (CUI 4055785)
Cod CPV
32540000-0 · Centrale telefonice interne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.271.998 RON
Data publicării
05.12.2023 11:24
Data finalizării
06.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.271.998 RON