Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSI EXAMINARE NITRIL NEPUDRATE 100 BUC/PAC

Număr anunț
DA34620650
Autoritate contractantă
Aeroportul International Brasov-Ghimbav RA (CUI 41940179)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.440.740 RON
Data publicării
05.12.2023 11:24
Data finalizării
06.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.440.740 RON