Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta conform ADV1395352 din 15.11.2023
- Număr anunț
- DA34634038
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Cod CPV
- 39563400-0 · Tesaturi impregnate, acoperite sau stratificate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 35.365.212 RON
- Data publicării
- 06.12.2023 11:24
- Data finalizării
- 06.12.2023 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.