Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE LICENTE

Număr anunț
DA34626158
Autoritate contractantă
Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
Cod CPV
48624000-8 · Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.266.798 RON
Data publicării
05.12.2023 11:24
Data finalizării
06.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.266.798 RON