Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare rezistenta priza de pamant si emitere buletin PP corespunzator

Număr anunț
DA34634866
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 42 SIBIU (CUI 4678937)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.173.764 RON
Data publicării
06.12.2023 11:24
Data finalizării
07.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.173.764 RON