Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de golire a puturilor,de decantare sau a foselor septice

Număr anunț
DA34629466
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Luca Arbure" Arbore (CUI 16093820)
Cod CPV
90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.446.067 RON
Data publicării
06.12.2023 11:24
Data finalizării
07.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.446.067 RON