Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Sonorizare - Spectacol Extraordinar de Folclor 13 decembrie

Număr anunț
DA34632051
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.790.338 RON
Data publicării
06.12.2023 11:24
Data finalizării
07.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.790.338 RON