Atribuită Cumpărare directă

Citrafleet x 2 plicuri unidoza pulb. pt. sol. orala

Număr anunț
DA34812922
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33613000-0 · Laxative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.020 RON
Data publicării
10.01.2024 13:46
Data finalizării
15.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.020 RON