Ofertă acceptată Cumpărare directă

Foc de artificii categoria F2 (baterii artificii + single shots)

Număr anunț
DA34633610
Autoritate contractantă
ORASUL FRASIN (CUI 4535651)
Cod CPV
24613200-6 · Artificii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.558.870 RON
Data publicării
06.12.2023 11:24
Data finalizării
07.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.558.870 RON