Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CADASTRU SI TOPOGRAFIE PENTRU IMOBILE APARTINAND PRIMARIEI LIPOVAT

Număr anunț
DA34624258
Autoritate contractantă
COMUNA LIPOVAT (CONSILIUL LOCAL LIPOVAT JUD. VASLUI) (CUI 3394244)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.363.750 RON
Data publicării
05.12.2023 11:24
Data finalizării
07.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.363.750 RON