Ofertă acceptată Cumpărare directă

PT+CS+DE+DTAC/avize+AT pt ”Amenajare trotuar pe margine DN1H în loc. Crișeni, jud. Sălaj”

Număr anunț
DA34629527
Autoritate contractantă
COMUNA CRISENI (Primăria CRIȘENI, JUD. SĂLAJ) (CUI 4291565)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.600.406 RON
Data publicării
06.12.2023 11:24
Data finalizării
07.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.600.406 RON