Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intretinere cromatograf ionic cu detectie conductometrica IC 850 Professional

Număr anunț
DA34629523
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Cod CPV
50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.157.581 RON
Data publicării
06.12.2023 11:24
Data finalizării
07.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.157.581 RON