Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE CURS IGIENA - 44 PERSOANE

Număr anunț
DA34637769
Autoritate contractantă
CRESA PITESTI (CUI 46517499)
Cod CPV
80500000-9 · Servicii de formare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.917.690 RON
Data publicării
06.12.2023 11:24
Data finalizării
07.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.917.690 RON