Ofertă acceptată Cumpărare directă

Control si monitorizare in educatie

Număr anunț
DA34636907
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Artemiu Publiu Alexi" Singeorz-Bai (CUI 21453934)
Cod CPV
79632000-3 · Servicii de formare a personalului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.426.794 RON
Data publicării
06.12.2023 11:24
Data finalizării
07.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.426.794 RON