Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie de copiator multifunctionala A4, 80 g/mp, 500 coli/top

Număr anunț
DA34633989
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Alexandru Domsa" Alba Iulia (CUI 4562630)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
23.265.350 RON
Data publicării
06.12.2023 11:24
Data finalizării
07.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.265.350 RON