Ofertă acceptată Cumpărare directă

GARNITURI PAT 1 PERSOANA

Număr anunț
DA34634863
Autoritate contractantă
Academia Nationala de Muzica "Gheorghe Dima (CUI 4722471)
Cod CPV
39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.142.564 RON
Data publicării
06.12.2023 11:24
Data finalizării
07.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.142.564 RON