Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Contract furnizare sortator cartof sămânță cu elevator și instalație de cântărit și ambalat

Număr anunț
SCN1029427
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Cartof Tirgu Secuiesc (CUI RO14829298)
Furnizor / câștigător
Andries Kasper AMCT (CUI 11060453201)
Cod CPV
16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225.000 RON
Valoare atribuită
224.000 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
29.11.2018 09:54
Anunț de atribuire
SCNA1010490
Termen limită
06.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1033333

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Andries Kasper AMCT CUI NL110604532B01

Valoare atribuită

224.000 RON

din 225.000 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.