Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tub conector 150 cm in I fara supapa pentru administrare contrast, KIT Seringa injectomat 200 ml NEM

Număr anunț
DA34637298
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.207.595 RON
Data publicării
06.12.2023 11:24
Data finalizării
07.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.207.595 RON