Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,9% sub estimat
Inchiriere autoutilitare, cu bena basculabila, capacitatea de 3,5 to - 3 buc, cu operatorul si carburantul prestatorului
- Număr anunț
- SCN1029411
- Autoritate contractantă
- GIURGIU SERVICII PUBLICE S.R.L. (CUI RO29780028)
- Furnizor / câștigător
- YJM MIHDAR TOTAL SRL (CUI 24217148)
- Cod CPV
- 60180000-3 · Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 370.740 RON
- Valoare atribuită
- 270.864 RON 26,9% sub estimat
- Data publicării
- 29.11.2018 09:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1010646
- Termen limită
- 17.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033465
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1033465.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
YJM MIHDAR TOTAL SRL CUI RO24217148
Valoare atribuită
270.864 RON
din 370.740 RON estimat
26,9%
Adjudecat la 73,1% din estimat · economie 99.876 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.