Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 26,0% sub estimat

Acord-cadru de furnizare paine si produse de panificatie necesare hranirii elevilor in anul 2019

Număr anunț
SCN1029372
Autoritate contractantă
Scoala de Pregatire a Agentilor Politiei de Frontiera "Avram Iancu" Oradea (CUI 4208501)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217.895,80 RON
Valoare atribuită
161.334,88 RON 26,0% sub estimat
Data publicării
29.11.2018 08:45
Anunț de atribuire
SCNA1012566
Termen limită
10.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1033405

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Adjudecat: 161.334,88 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Paine alba DORBOB PROD S.R.L. 3 contracte 79.434,88 RON
DORBOB PROD S.R.L. · contract 1.123.028 · 31.01.2019 23.655,24 RON
DORBOB PROD S.R.L. · contract 1.123.027 · 31.01.2019
DORBOB PROD S.R.L. · contract 1.124.102 · 02.05.2019 55.779,64 RON
2 Prajituri S.C. CONTINENTAL HOTELS S.A. 3 contracte 81.900 RON
S.C. CONTINENTAL HOTELS S.A. · contract 1.123.030 · 31.01.2019 24.570 RON
S.C. CONTINENTAL HOTELS S.A. · contract 1.123.029 · 31.01.2019
S.C. CONTINENTAL HOTELS S.A. · contract 1.124.101 · 02.05.2019 57.330 RON
3 Faina de grau alba, faina de malai, gris Anulat
4 Paste fainoase Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
DORBOB PROD SRL CUI RO 6650070
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

161.334,88 RON

din 217.895,80 RON estimat 26,0%

Adjudecat la 74,0% din estimat · economie 56.560,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.