Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,2% sub estimat
Lucrari pentru "punere provizorie in circulatie drum forestier Manaila" D.S.Prahova
- Număr anunț
- SCN1029355
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- DOGERIK TRANS SRL (CUI 28520577)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189.533,10 RON
- Valoare atribuită
- 156.838,95 RON 17,2% sub estimat
- Data publicării
- 29.11.2018 08:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1011328
- Termen limită
- 14.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033462
Documente
Documentația de atribuire
- 2_Memoriu Manaila.pdf.p7s
- 3_MANAILA PD1.pdf.p7s
- 3_MANAILA PD 2.pdf.p7s
- 3_MANAILA PD 2.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Manaila.pdf.p7s
- DRAFT Contract EXECUTIE PUNERE PROVIZORIE IN CIRCULATIE DF Manaila.pdf.p7s
- FisaDate_DF1033462.pdf
- Foaie de capat.pdf.p7s
- formulare DF Manaila.pdf.p7s
- Liste cantitati lucrari, extrase de resurse.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DOGERIK TRANS SRL CUI RO 28520577
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SISĂNELU FOREXIM SRL CUI RO 18930723
Valoare atribuită
156.838,95 RON
din 189.533,10 RON estimat
17,2%
Adjudecat la 82,8% din estimat · economie 32.694,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.