Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat
Actualizarea Studiului de Fezabilitate pentru modernizarea drumului de legătură între Municipiul Oradea și comuna Paleu (DC 37-Săldăbagiu de Munte)
- Număr anunț
- SCN1029345
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA ZONA METROPOLITANA ORADEA (CUI 17662975)
- Furnizor / câștigător
- AQUACONS S.R.L. (CUI 3458780)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 85.000 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 29.11.2018 08:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1012879
- Termen limită
- 17.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033531
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Formulare.docx.docx.p7s
- 3. Model contract.docx.p7s
- Certificat urbanism PMO.pdf.p7s
- FisaDate_DF1033531.pdf
- FisaDate.pdf.p7s
- SF Modernizare Drum Oradea Paleu.part1.rar.p7s
- SF Modernizare Drum Oradea Paleu.part2.rar.p7s
- Tema de proiectare Oradea Paleu.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AQUACONS S.R.L. CUI RO 3458780
Valoare atribuită
85.000 RON
din 90.000 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 5.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.