Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,8% sub estimat

UTILAJ SI ECHIPAMENTE PENTRU DOTAREA SERVICIULUI DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT AL COMUNEI LELESTI, JUDETUL GORJ

Număr anunț
SCN1030067
Autoritate contractantă
Comuna Lelesti (CUI 4898738)
Furnizor / câștigător
TOPAUTO COM SA (CUI 8440619)
Cod CPV
34138000-3 · Tractoare rutiere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249.462,68 RON
Valoare atribuită
229.999 RON 7,8% sub estimat
Data publicării
03.12.2018 20:54
Anunț de atribuire
SCNA1013702
Termen limită
17.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1032769

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Oferta 2 Individuala
Ofertant
IVAGRO SRL CUI RO15333020

Valoare atribuită

229.999 RON

din 249.462,68 RON estimat 7,8%

Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 19.463,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.