Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
ACHIZIȚIE BULDOEXCAVATOR PENTRU DOTAREA SERVICIULUI VOLUNTAR PENTRU SITUAȚII DE URGENȚĂ, COMUNA MEREI, JUDEȚUL BUZĂU
- Număr anunț
- SCN1030041
- Autoritate contractantă
- COMUNA MEREI (CUI 3662541)
- Furnizor / câștigător
- RET UTILAJE SRL (CUI 6102921)
- Cod CPV
- 45221214-5 · Excavatii rutiere acoperite sau partial acoperite (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286.497,75 RON
- Valoare atribuită
- 285.000 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2018 19:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1016029
- Termen limită
- 20.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033924
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RET UTILAJE SRL CUI 6102921
Valoare atribuită
285.000 RON
din 286.497,75 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.497,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.