Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,9% sub estimat
Retea de alimentare cu apa in satul Aricesti, comuna Aricestii Rahtivani, judetul Prahova
- Număr anunț
- SCN1030013
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.750.760,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.604.270,10 RON 3,9% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2018 19:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1012525
- Termen limită
- 27.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033930
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1033930.pdf
- grafic de executie retea apa Aricestii Rahtivani rev.1.pdf.p7s
- Liste de cantitati.pdf.p7s
- Model de contract Aricesti apa.doc.p7s
- Modele de formulare AR apa.docx.p7s
- PLAN DE INCADRARE CU ANTET.tif.p7s
- plansa 10.pdf.p7s
- plansa 11.pdf.p7s
- plansa 12.pdf.p7s
- plansa 14.pdf.p7s
- plansa 15.pdf.p7s
- plansa 16.pdf.p7s
- plansa 17.pdf.p7s
- plansa 19.pdf.p7s
- plansa 1.pdf.p7s
- plansa 20.pdf.p7s
- plansa 21.pdf.p7s
- plansa 22.pdf.p7s
- plansa 23.pdf.p7s
- plansa 2.pdf.p7s
- plansa 3.pdf.p7s
- plansa 4.pdf.p7s
- plansa 5.pdf.p7s
- plansa 6.pdf.p7s
- plansa 7.pdf.p7s
- plansa 8.pdf.p7s
- plansa 9.pdf.p7s
- plansa RB1.pdf.p7s
- plansa RB2.pdf.p7s
- plansa RB3.pdf.p7s
- PROIECT PT-DDE ARICESTII RAHTIVANI.pdf.p7s
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ENERGOMONTAJ SA CUI RO 1555468
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CACIOIANU INDUSTRIE SRL CUI RO 25970003
Oferta 3
Individuala
Ofertant
KATO SERVICE SRL CUI RO 17588470
Valoare atribuită
3.604.270,10 RON
din 3.750.760,50 RON estimat
3,9%
Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 146.490,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.