Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,4% sub estimat
Servicii de reparare si intretinere a autovehiculelor apartinand ST Bucuresti
- Număr anunț
- SCN1029841
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294.414 RON
- Valoare atribuită
- 210.889,62 RON 28,4% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2018 15:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1012291
- Termen limită
- 17.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033900
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini si anexe.rar.p7s
- FisaDate_DF1033900.pdf
- Modele formulare service auto 2018.doc.p7s
- Proiect de contract si anexe intretinere si reparare autovehicule 2018.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
SERVICE AUTO SERUS SRL CUI RO 1316
Valoare atribuită
210.889,62 RON
din 294.414 RON estimat
28,4%
Adjudecat la 71,6% din estimat · economie 83.524,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.