Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,0% sub estimat

“ASFALTARE DRUMURI DE INTERES LOCAL IN COMUNA ULIESTI, JUDETUL DAMBOVITA”

Număr anunț
SCN1029779
Autoritate contractantă
Comuna Uliesti( Primaria) (CUI 4280450)
Furnizor / câștigător
NOVA REAL EXPERT S.R.L. (CUI 37342800)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.460.700,06 RON
Valoare atribuită
5.878.394,85 RON 9,0% sub estimat
Data publicării
03.12.2018 11:42
Anunț de atribuire
SCNA1060793
Termen limită
08.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1031400

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Terți susținători 1
PORT TRANS SRL CUI 16362317
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CONI SRL CUI RO 1310859
Asociați 1
KLAUS INDUSTRIAL SRL CUI RO33088301
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

5.878.394,85 RON

din 6.460.700,06 RON estimat 9,0%

Adjudecat la 91,0% din estimat · economie 582.305,21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.