Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,1% sub estimat
Lot 1-Pompa de regenerare; Lot 2-Sorb pentru pompa de butoi
- Număr anunț
- SCN1029725
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Cod CPV
- 42122430-3 · Pompe centrifuge (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.400 RON
- Valoare atribuită
- 22.900 RON 37,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2018 08:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1011778
- Termen limită
- 20.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030501
Documente
Documentația de atribuire
- CS nr.110 din 12.10.2018.pdf.p7s
- CS nr.113 din 15.10.2018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030501.pdf
- Modele formulare(PS)-Lot 1-Pompa de regenerare; Lot 2 -Sorb pentru pompa de butoi.doc.p7s
- proiect contract-Lot 1-Pompa de regenerare; Lot 2 -Sorb pentru pompa de butoi.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ROMIND. ENERGIM SRL CUI RO 13795057
Oferta 2
Individuala
Ofertant
FES FLOW ENERGY SOLUTION SRL CUI RO 27402077
Valoare atribuită
22.900 RON
din 36.400 RON estimat
37,1%
Adjudecat la 62,9% din estimat · economie 13.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.