Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,5% sub estimat

SET SENZORI MONITORIZARE CONTINUA GLICEMIE

Număr anunț
SCN1030366
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
589.680 RON
Valoare atribuită
504.000 RON 14,5% sub estimat
Data publicării
04.12.2018 18:06
Anunț de atribuire
SCNA1011095
Termen limită
14.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1033756

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

504.000 RON

din 589.680 RON estimat 14,5%

Adjudecat la 85,5% din estimat · economie 85.680 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.