Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,5% sub estimat
Mobilier pentru centrul de instruire comasata Iaz
- Număr anunț
- SCN1030332
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- MIRAKL SRL (CUI 19276334)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.100 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON 19,5% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2018 16:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1012666
- Termen limită
- 19.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034083
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Mobilier pt centrul de instruire comasata.pdf.p7s
- Draft contract Mobilier pt centrul de instruire comasata.pdf.p7s
- FisaDate_DF1034083.pdf
- Formulare Mobilier pentru centrul de instruire comasata Iaz.rtf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIRAKL SRL CUI RO 19276334
Oferta 2
Individuala
Ofertant
C & A PHOENIX ART SRL CUI RO 30195559
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PROMTINTER EXPERT SRL CUI RO 18106293
Valoare atribuită
21.000 RON
din 26.100 RON estimat
19,5%
Adjudecat la 80,5% din estimat · economie 5.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.