Atribuită
Anunț de participare
Materiale pentru sistem integrat de analiza mostre
- Număr anunț
- SCN1030154
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Cod CPV
- 38634000-8 · Microscoape optice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 306.953,77 RON
- Valoare atribuită
- 306.930 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 11:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1011693
- Termen limită
- 18.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033782
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Valoare atribuită
306.930 RON
din 306.953,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro