Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 78,9% sub estimat
Autoturisme pur electrice - 2 bucati
- Număr anunț
- SCN1029907
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
- Furnizor / câștigător
- AUTOMOBILE BAVARIA SRL (CUI 5450286)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 274.022,29 RON
- Valoare atribuită
- 57.800 RON 78,9% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2018 11:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1019745
- Termen limită
- 14.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033443
Documente
Documentația de atribuire
- 01_caiet de sarcini.docx.p7s
- 03_Formulare.docx.p7s
- 05_Declarație art 21.pdf.p7s
- FisaDate_DF1033443.pdf
- Model Contract Masini_Rv1.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AUTOMOBILE BAVARIA SRL CUI 5450286
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SERVICE AUTO SERUS SRL CUI RO 1316
Valoare atribuită
57.800 RON
din 274.022,29 RON estimat
78,9%
Adjudecat la 21,1% din estimat · economie 216.222,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.