Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 42,6% sub estimat
Servicii de proiectare și asistență tehnică pentru implementarea proiectului ,, REABILITARE, MODERNIZARE EXTINDERE, DOTARE CĂMIN CULTURAL, LOCALITATEA NICULIȚEL, JUDEȚUL TULCEA“
- Număr anunț
- SCN1030120
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.771,83 RON
- Valoare atribuită
- 74.482 RON 42,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2018 09:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1012934
- Termen limită
- 19.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033749
Documente
Documentația de atribuire
- 11.1 Notificare conform cu cond de igiena 390-391.pdf.p7m
- 20.2 Aviz amplasament ENEL 430-432.pdf.p7m
- 20.3 Aviz drumuri judetene 433-435.pdf.p7m
- 3. Caiet_de_sarcini-semnat.pdf.p7s
- 5.Formulare PT CC Niculiel revVT-semnat.pdf.p7s
- 6.Model contract PTrevVT-semnat.pdf.p7s
- Audit ener pII-semnat.pdf.p7s
- Audit ener pI-semnat.pdf.p7s
- DALI pIII-semnat.pdf.p7s
- DALI pII-semnat.pdf.p7s
- DALI pI-semnat.pdf.p7s
- DALI pIV p desenate-semnat.pdf.p7s
- Exp tehnica-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1033749.pdf
- notificare APM.pdf.p7m
- St geo-semnat.pdf.p7s
- St topo-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CONSTAN CONSTRUCT SRL CUI 18452769
Valoare atribuită
74.482 RON
din 129.771,83 RON estimat
42,6%
Adjudecat la 57,4% din estimat · economie 55.289,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.