Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 56,2% sub estimat
SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO OBLIGATORII
- Număr anunț
- SCN1030099
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 197.100 RON
- Valoare atribuită
- 86.372,65 RON 56,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2018 08:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1010998
- Termen limită
- 17.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033865
Documente
Documentația de atribuire
- anexa la formular oferta-semnat.xlsx.p7s
- anex_ caiet sarcini pt 2019-semnat.xlsx.p7s
- FisaDate_DF1033865.pdf
- Formulare rca 2019-semnat.docx.p7s
- model contract RCA 2018 2019-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 3
Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
86.372,65 RON
din 197.100 RON estimat
56,2%
Adjudecat la 43,8% din estimat · economie 110.727,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.