Atribuită
Anunț de participare
Mobilier Rectorat Sos. Panduri 90-92
- Număr anunț
- CN1007073
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.550 RON
- Valoare atribuită
- 74.550 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 08:08
- Anunț de atribuire
- CAN1011334
- Termen limită
- 21.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033891
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Valoare atribuită
74.550 RON
din 74.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro