Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 96,5% sub estimat
Furnizare de piese de schimb pentru avionul Cessna Citation V, seria 560-0200
- Număr anunț
- CN1006971
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I. (CUI 24367374)
- Furnizor / câștigător
- ARPIEM AVIATION SRL (CUI 33519692)
- Cod CPV
- 34731000-0 · Piese pentru aeronave (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.056.050 RON
- Valoare atribuită
- 213.987,01 RON 96,5% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2018 02:22
- Anunț de atribuire
- CAN1014095
- Termen limită
- 22.01.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 247-567611
- Documentație de atribuire
- DF1033376
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini piese Cessna-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1033376.pdf
- FORMULARE piese Cessna.docx
- MODEL acord cadru 2018 furnizare Cessna.doc
- MODEL Contract 2018 2 furnizare Cessna.doc
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ARPIEM AVIATION SRL CUI 33519692
Oferta 2
Individuala
Ofertant
AVIOTRADE SERVICE SRL CUI RO 22211726
Valoare atribuită
213.987,01 RON
din 6.056.050 RON estimat
96,5%
Adjudecat la 3,5% din estimat · economie 5.842.062,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.