Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,6% sub estimat
„Serviciul de verificare reglare supape de siguranta la instalatiile mecanice sub presiune supuse prescriptiilor ISCIR, la scadenta pentru anul 2019” - pentru S.E. Craiova II, S.E. Isalnita si S.E. Turceni.
- Număr anunț
- SCN1030556
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- METROINSTAL SRL (CUI 28042332)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.432,34 RON
- Valoare atribuită
- 29.562 RON 16,6% sub estimat
- Data publicării
- 05.12.2018 15:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1013626
- Termen limită
- 20.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034156
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini + Anexe - Verificare supape.pdf.p7s
- FisaDate_DF1034156.pdf
- Modele de formulare - Verificare supape.doc.p7s
- Proiect ctr. servicii - Verificare supape.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
METROINSTAL SRL CUI 28042332
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TERMOINSTALATII CONSULT SRL CUI 27027768
Valoare atribuită
29.562 RON
din 35.432,34 RON estimat
16,6%
Adjudecat la 83,4% din estimat · economie 5.870,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.